Asortyment produktów

Czujniki do pozycjonowania

Czujniki do pozycjonowaniaDo bezdotykowego pomiaru pozycji: szeroka gama czujników indukcyjnych, magnetycznych i optycznych.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Czujniki do pozycjonowania

Czujniki kontroli ruchu

Czujniki kontroli ruchuWykrywanie ruchu - od enkoderów, rotametrów do przetwarzania impulsów.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Czujniki kontroli ruchu

Systemy przetwarzania obrazu

Systemy przetwarzania obrazuCzujniki wizyjne do zastosowań w przemyślne - zarówno w 2D jak i w 3D. Ze zintegrowaną możliwością przetwarzania w kompaktowej obudowie.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Systemy przetwarzania obrazu

Technika bezpieczeństwa

Technika bezpieczeństwaCzujniki bezpieczeństwa i przekaźniki bezpieczeństwa zatwierdzone są certyfikatami aż do najwyższych poziomów bezpieczeństwa, takich jak kategoria 4 do EN 954-1, EN ISO 13849 - 1 / PL e i SIL 3 do IEC 61508.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Technika bezpieczeństwa

Czujniki procesowe

Czujniki procesoweCzujniki ciśnienia, przepływu, temperatury i poziomu dla róznych mediów. Dodatkowo przetwarzanie sygnału i monitoring zaworu.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Czujniki procesowe

Sieci przemysłowe

Sieci przemysłoweWszystko dla AS-i pod jednym dachem: moduły master / bramki i moduły I/O - ifm electronic oferuje pełną gamę komponentów AS-i dla instalacji
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Sieci przemysłowe

Systemy identyfikacji

Systemy identyfikacjiSystemy RFID dla technologi produkcji i technologii przenośników, również jako identyfikacja detali i produktów. Czytnik wielokodowy do kodów kreskowych 1D i kodów 2D.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Systemy identyfikacji

Systemy monitorowania warunków pracy

Systemy monitorowania warunków pracyReal-time maintenance - jako klucz do utrzymania ruchu opartego o warunki rzeczywiste. Diagnostyka maszyn poprzez monitoring drgań i nnych wartości procesowych.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Systemy monitorowania warunków pracy

Systemy do maszyn mobilnych

Systemy do maszyn mobilnychDo użycia w nieprzyjaznych środowiskach: systemy sterowania ecomatmobile dla maszyn mobilnych.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Systemy do maszyn mobilnych

Technika łączeniowa

Technika łączeniowaNiezawodne połączenia: konektory kompatybilne z wymaganiami przemysłu do różnorodnych zastosowań. Od M8, M12, M18 do wkrętów do zaworów.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Technika łączeniowa

Zasilacze / Akcesoria

Zasilacze / AkcesoriaDiabeł tkwi w szczegółach: adaptery, wsporniki, osprzęt i bynajmniej nie najmniej istotne zasilanie są niezbędne do działania wydajnej instalacji.
Kliknij tutaj, aby obejrzeć produkt: Zasilacze / Akcesoria