1. Aloitussivu
  2. Henkilökunta
  3. Tampere
  4. Myynti

Myynti

Mika Lammi
Myynti

Phone: +358 400 568 165
mika.lammi@ifm.com

Ilkka Aaltola
Myynti, Länsi-Suomi

Phone: +358 40 900 1791
ilkka.aaltola@ifm.com

Juha Jeskanen
Myynti, Pääkaupunkiseutu ja Kaakkois-Suomi

Phone: +358 40 900 1794
juha.jeskanen@ifm.com

Kari Laine
Myynti, Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi

Phone: +358 40 900 1793
kari.laine@ifm.com

Dan Eklund
Spesialisti, konenäkö, kunnonvalvonta, verkkotekniikat

Phone: +358 40 900 1792
dan.eklund@ifm.com

Aarno Kauppi
Spesialisti, koneenohjausjärjestelmät

Phone: +358 44 2028 427
aarno.kauppi@ifm.com

Pasi Holopainen
Myynti, järjestelmät

Phone: +358 50 343 0530
pasi.holopainen@ifm.com

Antti Ala-Tala
Toimitusjohtaja

Phone: +358 75 329 5000
antti.ala-tala@ifm.com