1. Aloitussivu
  2. Henkilökunta
  3. Myynti

Myynti

Ilkka Aaltola
Field Sales Engineer

Direkt/mobil: +358 40 900 1791
email: ilkka.aaltola@ifm.com

Juha Jeskanen
Product manager

Direkt/mobil: +358 40 900 1794
email: juha.jeskanen@ifm.com

Kari Laine
Product manager

Direkt/mobil: +358 40 900 1793


email: kari.laine@ifm.com

Ola Grankvist
Nordic Vision Sales Manager

Tel: +46 (0)8 447 49 40
email: ola.grankvist@ifm.com 

Ota yhteyttä ruotsiksi tai englanniksi

Dan Eklund
Product specialist, field bus and camera technology

Direkt/mobil: +358 40 900 1792
email: dan.eklund@ifm.com

Aarno Kauppi
Product specialist, mobile control system

Direkt/mobil: +358 44 2028 427
email: aarno.kauppi@ifm.com

Samuli Ilmonen
Internal Sales Engineer

Direkt/mobil: +358 75 329 5032
email: samuli.ilmonen@ifm.com
 

Elise Salminen
Sales Assistant

Direkt/mobil: +358 40 900 1795
email: elise.salminen@ifm.com

Antti Ala-Tala
Managing Director

Direkt/mobil: +358 75 329 5000
email: antti.ala-tala@ifm.com