1. Strona startowa
  2. Oddziały
  3. Dział Sprzedaży

Dział Sprzedaży

Aleksandra Banaś

Prezes Zarządu
32 70 56 458
509 763 450
aleksandra.banas@ifm.com

Rafał Jeziorski/Śląsk

Lider Regionu / Inżynier ds. Aplikacji
32 70 56 465
509 763 460
rafal.jeziorski@ifm.com

Poznań

Lider Regionu / Inżynier ds. Aplikacji
502 263 211

Henryk Jaszcz/Bydgoszcz

Inżynier ds. Aplikacji
500 280 387
henryk.jaszcz@ifm.com

Krzysztof Moćko/Warszawa

Inżynier ds. Aplikacji
505 178 447
krzysztof.mocko@ifm.com

Robert Stachura/Kielce

Inżynier ds. Aplikacji
509 763 470
robert.stachura@ifm.com

Dariusz Kania/Rzeszów

Inżynier ds. Aplikacji
500 280 378
dariusz.kania@ifm.com

Adrian Kwiatkowski/Łódź

Inżynier ds. Aplikacji
667 503 312
adrian.kwiatkowski@ifm.com

Krzysztof Smaga/Wrocław

Inżynier ds. Aplikacji
721 727 555
krzysztof.smaga@ifm.com

Jacek Łobodziec/Koszalin

Inżynier ds. Aplikacji
724 834 555
jacek.lobodziec@ifm.com

Joanna Gilewska / Białystok

Inżynier ds. Aplikacji
+48 512 144 448
joanna.gilewska@ifm.com

Bartosz Dudziński

Inżynier Projektu / AS-i, IO-Link, RFID
32 70 56 471
781 393 000
bartosz.dudzinski@ifm.com

Mateusz Gomółka

Inżynier Projektu / Maszyny Mobilne
32 70 56 462
726 796 555
mateusz.gomolka@ifm.com

Krzysztof Gut

Inżynier Projektu / Wibrodiagnostyka
32 70 56 476
885 027 828
krzysztof.gut@ifm.com

Jarosław Szmalc

Inżynier Projektu / Systemy wizyjne
32 70 56 461
506 175 502
jaroslaw.szmalc@ifm.com

Marek Pawełek

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
32 70 56 472
723 119 777
marek.pawelek@ifm.com

Marcin Strzelecki

Inżynier ds. Wsparcia Sprzedaży / OEM
32 70 56 466
519 788 503
marcin.strzelecki@ifm.com

Maciej Góra

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
32 70 56 432
721 982 000
maciej.gora@ifm.com