Zasilacze / Akcesoria

Zasilacze

ZasilaczeZasilacze stanowią nieodłączny i ważny element sieci AS-i. Zgodnie ze specyfikacją AS-i wytwarzają regulowane napięcie wyjściowe o wartości od 29,5 V do 31,6 V. Wszystkie zasilacze spełniają wymagania dotyczące PELV ujęte w normach EN 50178 i EN 60204.
SelektorTabele doboruNowości produktowe

Akcesoria montażowe

Akcesoria montażoweWłaściwy montaż czujnika ma decydujące znaczenie dla prawidłowego działania maszyny.
Firma oferuje pełny asortyment akcesoriów montażowych umożliwiających łatwe i pewne zamocowanie.
Oprócz pojedyńczych elementów takich jak nakrętki, kątowniki i obejmy montażowe, specjalne zestawy montażowe zapewniają tani i szybki montaż dostosowany do różnych warunków.
Tabele doboruNowości produktowe

Modułowe systemy montażowe

Modułowe systemy montażoweFirma ifm oferuje kompletne zestawy elementów montażowych znacznie ułatwiających montaż czujników i odbłyśników.
Rozwiązania te składają się z obręczy zaciskowej zamocowanej przy pomocy tylko jednej śruby, która utrzymuje czujnik pewnie w jednym położeniu umożliwiając jednocześnie ruchy w wszystkich trzech osiach.
Podczas gdy stosowane elementy montażowe do czujników zależą od kształtu obudowy czujnika, obręcze zaciskowe mogą być montowane na trzy różne sposoby: na prętach, wolnostojąco lub na typowych profilach aluminiowych stosowanych w przemyśle.
SelektorTabele doboru

Akcesoria do czujników optycznych

Akcesoria do czujników optycznychZwłaszcza w czujnikach optycznych jakość zamocowania i zastosowanych akcesoriów posiada zasadnicze znaczenie dla niezawodności działania całego układu detekcji.
Oprócz odpowiednich odbłyśników, kątowników mocujących, zestawów montażowych, przysłon i soczewek znajdą Państwo tutaj także odpowiednie światłowody i specjalne uchwyty.
Tabele doboruNowości produktowe

Akcesoria do czujników magnetycznych

Akcesoria do czujników magnetycznychOprócz zindywidualizowanych możliwości instalacji i mocowania, ifm oferuje również rozmaite magnesy.
Tabele doboru

Akcesoria do czujników położenia tłoka

Akcesoria do czujników położenia tłokaifm zapewnia dostosowane do indywidualnych potrzeb akcesoria do adaptacji czujników położenia tłoka w różnych typach siłowników pneumatycznych.
Tabele doboru

Akcesoria do czujników zaworowych

Akcesoria do czujników zaworowychCzujniki do siłowników i zaworów oprócz standardowych systemów montażu mogą być wyposażone w specjalne akcesoria firmy ifm zapewniające pewne działanie i nieulegające zużyciu.
Magnesy tłumiące i nakładki pozycjonujące są idealnie dostosowane do czujników i gwarantują najwyższą niezawodność działania.
Tabele doboru

Akcesoria do sieci AS-i

Akcesoria do sieci AS-iDuży wybór akcesoriów do uruchomienia, diagnostyki i instalacji zapewnił sukces sieci AS-i.
Różnorodność części dolnych EMS pozwala na zastosowanie płaskiego kabla AS-i oraz ekranowanego i nieekranowanego kabla okrągłego. Zaciski łączeniowe na kabel płaski dostępne są dla niedrogiego okablowania sieci jak również szybkiego podłączania urządzeń przy pomocy okrągłego kabla z konektorem M12. Oprogramowanie, literatura fachowa i eAS-i tester do detekcji i zapisu niekompletnych telegramów uzupełniają ofertę w tym zakresie.
Tabele doboru

Akcesoria do systemów sterowania

Akcesoria do systemów sterowaniaMateriały montażowe i pomocnicze dla systemu sterowania ecomatmobile.
Tabele doboruNowości produktowe

Akcesoria do systemów identyfikacji

Akcesoria do systemów identyfikacjiTagi ID dla sytemów RFID firmy ifm. Różne wersje i wykonania dla szerokiego zakresu aplikacji.
Tabele doboru

Różne

RóżneW tym miejscu znajdą Państwo nakrętki, zaślepki, podstawki montażowe, oznaczniki oraz inne elementy, które są również dostępne oddzielnie.
Tabele doboru