Technika łączeniowa

Wtyki żeńskie

Wtyki żeńskieWtyki żeńskie najczęściej są stosowane do podłączania czujników. Wysokiej jakości styki i materiały zapewniają niezawodne połączenie elektryczne.
Oprócz szerokiej gamy produktów standardowych firma ifm oferuje także wykonania bezsilikonowe i bezhalogenowe, wersje do stref aseptycznych, dla aplikacji z zastosowaniem chłodziw i smarów oraz do aplikacji spawalniczych.
SelektorTabele doboruNowości produktowe

Wtyki męskie

Wtyki męskieWtyki męskie stosowane są głównie do podłączeń w rozdzielaczach i modułach. Wysokiej jakości piny i materiały zapewniają niezawodne połączenie elektryczne.
Oprócz szerokiej gamy produktów standardowych firma ifm oferuje także wykonania bezsilikonowe i bezhalogenowe, wersje dla stref sterylnych, dla aplikacji z zastosowaniem chłodziw i smarów oraz dla aplikacji spawalniczych.
SelektorTabele doboru

Przewody łączeniowe

Przewody łączenioweKable łączeniowe posiadają wtyk żeński i wtyk męski. Są one stosowane do podłączenia czujników do rozdzielacza lub modułu. Także tutaj styki i materiały wysokiej jakości zapewniają niezawodne podłączenie.
Oprócz szerokiej gamy produktów standardowych firma ifm oferuje także wykonania bezsilikonowe i bezhalogenowe, wersje dla stref sterylnych, do aplikacji z zastosowaniem chłodziw i smarów oraz do aplikacji spawalniczych.
SelektorTabele doboru

Rozdzielacze

RozdzielaczeSkrzynki przyłączowe umożliwiają połączenie kilku czujników i przesyłanie odpowiednich sygnałów i napięć zasilających przy pomocy wielożyłowego kabla. Dzięki temu znacznie zmniejszają się koszty związane z instalacją i okablowaniem.
Oprócz skrzynek przyłączowych z zatopionym w żywicy kablem, dostępne są również wersje z centralnym konektorem.
SelektorTabele doboruNowości produktowe

Gniazda do zabudowy

Gniazda do zabudowyWtyki żeńskie do zabudowy umożliwiają wyposażenie obudów i szaf w zewnętrzne konektory.
SelektorTabele doboru

Wtyki do zabudowy

Wtyki do zabudowyWtyki żeńskie do zabudowy służą do zamiany dławnic kablowych w czujnikach na połączenia konektorowe.
Wkręcane są do obudowy w miejsce istniejącej dławnicy kablowej i podłączane do istniejących zacisków.
SelektorTabele doboru

Rozgałęźniki Y

Rozgałęźniki YKable łączeniowe typuY stosowane są do rozdziału sygnałów lub podłączenia dwóch urządzeń do jednego konektora
SelektorTabele doboru

Konektory COMBICON

Konektory COMBICONKonektory COMBICON łączą w sobie zalety połączeń wtykowych ze sprawdzonymi technikami połączeń śrubowych i zaciskowych.
Stosowane są obecnie do podłączania wielu urządzeń firmy ifm takich jak układy przetwarzania sygnałów, zasilacze i mastery sieci AS-i.
Tabele doboru