Systemy do maszyn mobilnych

Mikrosterowniki

MikrosterownikiSeterowniki ecomatmobile Basic w wykonaniu modułowym, są łatwe w instalacji, programowaniu a także zoptymalizowane pod kątem kosztów. Poza funkcjami czysto kontrolnymi, dostarczane są rozwiązania dla okablowania i ochrony. Graficzny moduł wizualizacji pozwala na wyświetlanie wiadomości systemowych i prostych elementów graficznych.
Tabele doboru

Sterowniki

SterownikiPlatforma systemów sterowania ecomatmobile: wydajne sterowniki.
Możliwość swobodnego programowania i różnorodnej konfiguracji umożliwiają zastosowanie w wielu aplikacjach.
Tabele doboruNowości produktowe

Moduły I/O

Moduły I/ORozproszone moduły I/O do zastosowań w sieci CANopen. Znacznie zmniejszony nakład na okablowanie dzięki montażowi modułów w miejscu zbierania sygnałów.
Dowolna konfiguracja wejść i wyjść pozwala na uniwersalne zastosowanie i zmniejsza koszty magazynowania.
Tabele doboruNowości produktowe

Moduły dialogowe / wyświetlacze

Moduły dialogowe / wyświetlaczeModuły dialogowe posiadają wyświetlacze graficzne, możliwość swobodnego programowania zgodnie z IEC 61131 i różnorodne interfejsy.
Wygodny w obsłudze interfejs do serwisowania i obsługi maszyn – moduły dialogowe systemu sterowania ecomatmobile.
Tabele doboruNowości produktowe

Kamery

KameryW niemal wszystkich maszynach mobilnych dzisiejsi użytkownicy korzystają z wyświetlaczy dostarczających informacji na temat maszyny. W tym samym czasie system kamer monitoruje obszary działania. Tutaj użyty został nowy system kamer O2M. Zaprojektowany do działania w ekstremalnych warunkach.
Tabele doboruNowości produktowe

Urządzenia do diagnostyki i serwisowania

Urządzenia do diagnostyki i serwisowaniaRejestracja danych diagnostycznych – podstawa efektywnej i taniej koncepcji zdalnej kontroli i serwisu.
Zmniejszenie kosztów serwisowania i skrócenie czasu przestojów podczas awarii stanowią istotną zaletę tej nowoczesnej technologii.
Tabele doboru

Przetworniki sygnałów

Przetworniki sygnałówRozwiązanie dla aplikacji specjalnych. Konwerter do przetwarzania sygnałów z czujników i aktuatorów na sygnały do modułów I/O sterowników lub sieci CANopen.
Tabele doboru

Czujniki

CzujnikiOd inklinometru analogowego lub z interfejsem CANopen, poprzez indukcyjne czujniki zbliżeniowe po czujniki ciśnienia do zastosowań mobilnych.
Czujniki serii ecomatmobile pracują niezawodnie nawet w ekstremalnych warunkach pracy maszyny mobilnej.
Tabele doboru