Systemy monitorowania warunków pracy

Systemy monitorowania drgań

Systemy monitorowania drgańefector octavis to prosty w zastosowaniu system monitoringu drgań który mierzy poziom drgań i automatycznie przeprowadza diagnostykę urządzenia bezpośrednio na maszynie. Stan urządzenia jest przekazywany do sterownika PLC bądź systemu SCADA. efector octavis spełnia główne wymagania nowoczesnych systemów diagnostycznych: kompatybilność, modułowość i kopiowalną konfiguracje.
Tabele doboruNowości produktowe

Przepływomierze do sprężonego powietrza

Przepływomierze do sprężonego powietrzaefector metris używany jest do pomiaru zużycia sprężonego powietrza. Wysoka dynamika pomiaru w połączeniu z wysoką dokładnością i szybkim czasem reakcji na wynik pozwala na zastosowanie do wykrywania wycieków podczas normalnych pomiarów. Wiele możliwości wystawienia sygnału bierzących mierzonych wartości pozwala na bardzo uniwersalne podłączenie do systemu kontroli lub sterowania.
Tabele doboru

Przepływomierze do wody

Przepływomierze do wodyWysiłki zmierzające do zmniejszenia zużycia wody wymagają wiedzy o bieżącym zużyciu. Systemy pomiarowe, takie jak magnetyczno-indukcyjne lub ultradźwiękowe czujniki przepływu mogą być wykorzystywane do zastosowań w układach wody pitnej. Możluiwość zastosowanie w systemach wody pitnej jest zapewnione dzięki zastosowaniu zatwierdzonych materiałów. Czujniki te zapewniają wiele możliwości pomiarów dla przepływu i temperatury oraz pozwalają oraz uniwersalne podłaczenie do procesu lub systemu kontroli.
Tabele doboru

Systemy kontroli jakości oleju

Systemy kontroli jakości olejuŻeby wcześnie wykrywać zbyt wysoką zawartości wody w lubrykatach i olejach warto stale monitorować względną wilgotność w medium za pomocą czujnika.
Czujnik dokouje pomiaru względnej wilgotności w oleju w zakresie od 0 do 100% za pomocą pojemnościowego elementu pomiarowego. Oprócz względnej wilgotności czujnik dostarcza rónież informację o temperaturze w postaci sygnału analogowego.
Tabele doboruNowości produktowe