Systemy przetwarzania obrazu

Czujniki wizyjne

Czujniki wizyjneSamodzielne urządzenie ze zintegrowanym oświetleniem i elektroniką przetwarzającą w odpornej obudowie przemysłowej. "Elektroniczne oko" do monitorowania obecności elementów, kompletności montażu, pozycjonowania, kontroli jakości i sortowania.
Tabele doboruNowości produktowe

Czujniki 3D

Czujniki 3Defector pmd 3d jest pierwszym czujnikiem przemysłowym wykrywającym obiekty w 3 wymiarach na raz. Każdy piksel w czipie oblicza odległość od obiektu. Wartości odległości na chipie odpowiadają trójwymiarowemu obrazowi obiektu. Tworzą one podstawę dla trzech trybów oceny:objętości, odległości oraz poziomu.
Tabele doboruNowości produktowe

Kamery 3D

Kamery 3DKamera pmd 3d wykrywa tło i obiekty w trzech wymiarach na raz. W przeciwieństwie do skanerów laserowych nie wymaga komponentów ruchomych i jest wobec tego solidny i odporny na zużycie. Zasada działania jest taka sama jak dla czujnika 3D. Oprócz trójwymiarowego obrazu odległości kamera dostarcza szary obraz tła. Połączenie tych obrazów daje możliwość swobodnego programowania w zależności od przeznaczenia dzięki paczce software development kit.
Tabele doboruNowości produktowe

Oświetlacze

OświetlaczeBardzo cieńkie podświetlacze generują precyzyjny kontur. Dostępne są wersje na światło czerwone oraz na podczerwień. Mogą pracować ciągle lub impulsowo z 4 stopniami intensywności światła.
Tabele doboruNowości produktowe