Güç kaynakları / Aksesuarları

Güç kaynakları

Güç kaynaklarıAS-i anahtarlamalı güç kaynakları AS-i ağlarının en önemli ve olmazsa olmaz parçalarından biridir. Bunlar AS-i kriterlerine uygun 29,5 V ve 31,6 V arasında regüle edilmiş DC gerilim oluştururlar. Bütün güç kaynakları EN 50178 ve EN 60204 standartlarında ve PELV 'e uygundur.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

Montaj ve sabitleme için temel aksesuarlar

Montaj ve sabitleme için temel aksesuarlarMakine fonksiyonlarının kesin ve kararlı olması için sensör montajı doğru yapılmalıdır.
ifm electronic tüm ürünlerinin basit ve güvenilir montajı için montaj aksesuarları sunuyor.
Ek olarak montaj dirsekleri gibi ayrı tek parçalar, somunlar ve montaj kelepçeleri, pahalı olmayan özel montaj setleri, esnek ve hızlı montaj çözümleri.
Seçim tablosu

Ayarlanabilir montaj sistemleri

Ayarlanabilir montaj sistemleriSensör ve reflektörlerin montajını kolayca kolayca yapabilmeniz için ifm kullanımı kolay komple sistem parçaları sunuyor.
Çözümler sadece bir vida ile sabitlenen kelepçeden olşmaktadır, bu sensörün güvenli bir şekilde konumunu korumasını ve ayar için bütün eksenlerde serbestçe hareket ettirmeyi garanti ediyor.
Oysa sensör bağlantı elemanı kullanılan sensörün tipine bağlıdır, kelepçeler üç farklı yolla monte edilebilir: çubuk montajı, serbest duruş montajı ve endüstride yagın olarak kullanılan alüminyum çıkmaların üzerine uygun parmçalarla montaj.
Ürün seçimiSeçim tablosu

Fotoelektrik sensörler için aksesuarlar

Fotoelektrik sensörler için aksesuarlarÖzellikler fotoelektrik sensörler için, kullanılan sabitleme parçalarının ve aksesuarların kalitesi tüm sensör sisteminin güvenilirliği açısından büyük öneme sahiptir.
Ek olarak uygun reflektörler, dirsekler, montaj setleri, diyafram ve lensler, fiberoptikler ve özel fikstürler burada bulunabilir.
Seçim tablosu

Manyetik sensörler için aksesuarlar

Manyetik sensörler için aksesuarlarÖzel montaj ve bağlantı seçeneklerine ek olarak ifm çeşitli hedef mıknatıslarda sunmaktadır.
Seçim tablosu

Silindir sensörleri için aksesuarlar

Silindir sensörleri için aksesuarlarifm silindir sensörlerin farklı pnömatik silindir tiplerine adaptasyonu için özel yapılmış aksesuarlar sağlar.
Seçim tablosu

Valf geri bildirim sistemleri için aksesuarlar

Valf geri bildirim sistemleri için aksesuarlarifm silindir sensörleri ve vana sensörleri için uygun montaj çözümleri ve hızlı ve yıpranmasız bir çalışma için özel aksesuarlar sunuyor.
Sınır mıknatısları ve anahtarlama kamları (pucks) sensörlerin ideal uyumunu ve yüksek doğrulukta çalışmasını sağlıyor.
Seçim tablosu

AS-i arayüzü için aksesuarlar

AS-i arayüzü için aksesuarlarKapsamlı aksesuar yelpazesi, kurulum, teşhis ve elektriksel montaj için AS-interface' nin başarısını garantiler.
EMS alt parçaların çeşitliliği AS-i yassı kabloların, ekranlı ve yuvarlak kabloların kullanımına olanak sağlamaktadır. Yalıtımlı yassı kablo konnektörleri, ürünlerin yuvarlak kablo ile veya M12 konektör ile hızlı bağlantısının yanısıra veriyolunun ucuz kablolanması için de mevcuttur. Yazılım, Tanıtıcı kitap ve hatalı verilerin algılanması ve belgelenmesi için eAS-i Tester ürün gamını tamamlamaktadır.
Seçim tablosu

Kontrol sistemleri için aksesuarlar

Kontrol sistemleri için aksesuarlarecomatmobile kontrol sistemleri için montaj ve yardımcı parçaları.
Seçim tablosu

Kimlik tanıma sistemleri için aksesuarlar

Kimlik tanıma sistemleri için aksesuarlarIfm RFID sistemleri için ID etiketleri. Geniş bir yelpazede kimlik tanıma görevleri için farklı versiyonlar ve tasarımlar.
Seçim tablosu

Yedek parçalar

Yedek parçalarBurada bulunan somunlar, koruma kapakları, montaj şaseleri, isim etiketleri ve diğer parçalar ayrıca sipariş edilmelidir.
Seçim tablosu