Mobil makinalar için sistemler

Temel kontrol sistemleri

Temel kontrol sistemleriecomatmobile Basic kontrol sistemi, modüler bir tasarıma sahiptir kurulumu ve kullanımı kolay ve maliyeti optimize edilmiştir. Saf kontrol fonksiyonlarının yanısıra, kablolama ve koruma için çözümler sunmaktadır. Buna ek olarak, sistem mesajlarının görüntülenmesi için bir grafik görüntüleme modülü ve basit gösterge ekranları sağlar.
Seçim tablosuYeni Ürünler

Mobil denetleyiciler

Mobil denetleyicilerecomatmobile kontrol sistemi platformu: Güçlü denetleyici.
Serbest programlanabilirlik ve değişik konfigürasyonları ile farklı uygulamalarda yaygın kullanım.
Seçim tablosuYeni Ürünler

I/O modülleri

I/O modülleriÇevresel Giriş/Çıkış modülleri CANopen ağlarında kullanılır. Sinyallerin üretildiği yerlere monte edilerek kablolamayı oldukça azaltırlar.
Giriş ve çıkışların esnek biçimlendirilebilmesiyle genel kullanımını mümkün kılar ve stok maliyetlerini azaltır.
Seçim tablosuYeni Ürünler

Diyalog modülleri / göstergeler

Diyalog modülleri / göstergelerGrafik özellikleri olan göstergeler, IEC 61131' e göre serbest programlama ve çeşitli arayüzler Diyalog Modüllerinin özellikleridir.
Hizmet ve makina yönetimi için uygun kullanıcı arayüzleri- ecomatmobile kontrol sistemi' nin Diyalog Modülleri.
Seçim tablosuYeni Ürünler

Kameralar

KameralarGünümüzde kullanıcılar hemen her mobil araçta, görsel makine bilgisi için gösterge kullanmaktadırlar. Aynı zamanda kamera sistemleri ile de çalışma bölgelerinin izlenmesi yapılmaktadır. Bu ihtiyaçların paralelinde, yeni kamera sistemi serimiz O2M doğmuştur. Sınır koşullarına uyum gösterebilecek sağlam yapıda tasarlanmıştır.
Seçim tablosu

Teşhis ve servis birimleri

Teşhis ve servis birimleriTeşhise yönelik veri bulma - güçlü ve düşük fiyatlı bir uzaktan bakım ve izleme kavramı için başlangıçtır.
Arıza halinde servis giderleri ve iş duraklamalarındaki azalma bu çağdaş teknolojinin başlıca avantajıdır.
Seçim tablosu

Sinyal dönüştürücüler

Sinyal dönüştürücülerÖzel uygulamalar için sağlanan çözümler. Sinyal dönüştürücüler sensör ve tahrik birimlerinin sinyallerini, denetleyici veya CANopen modüller için giriş ve çıkış sinyallerini uygun hale getirir.
Seçim tablosu

Sensörler

SensörlerHareketli 'mobil' uygulamalar için CAN-bus uyumlu ya da analog eğim sensörlerinden indüktif yaklaşım anahtarları ve basınç sensörlerine kadar.
Ecomat mobil sistemi sensörleri hareketli makinalarda en zor şartlarda bile güvenilirdir.
Seçim tablosu