Durum izleme sistemleri

Titreşim izleme sistemleri

Titreşim izleme sistemleriefector octavis kolayca uygulanabilen titreşim izleme sistemidir, titreşim verilerini algılar ve doğrudan makine üzerinde otomatik olarak makine arıza teşhisi yapar. Makine durumunu PLC ve SCADA sistemlerine iletilir. Uyumluluk, modülerlik ve taşınabilir yapılandırma, modern makine izlenmesi için temel gereksinimleri yerine getirmektedir.
Seçim tablosuYeni Ürünler

Basınçlı hava tüketimi ölçüm sistemleri

Basınçlı hava tüketimi ölçüm sistemleriefector metris basınçlı havanın tüketimi ölçmek için kullanılır.Yüksek ölçüm dinamikleri ile birlikte, yüksek ölçüm doğruluğunu ve hızlı bir tepki süresi sonucu kaçağı algılamadan operasyonel tüketim ölçümüne kadar uygulama alanına sahiptir. Debi ve sıcaklık için ölçülen değerleri sağlayan pek çok olanak işlem veya kontrol sistemleri için neredeyse evrensel bir bağlantı sağlar.
Seçim tablosu

Su debisi ölçüm sistemleri

Su debisi ölçüm sistemleriSu tüketimini azaltmaya yönelik çalışmalarda mevcut tüketim bilgisine ihtiyaç vardır. Manyetik-indüktif veya ultrasonik hacimsel akış sensörleri gibi ölçüm sistemleri aynı zamanda kompakt tasarımları sayesinde içme suyu devrelerindeki uygulamalar için de kullanılabilir. İçme suyu temininde kullanım için uygun malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Debi ve sıcaklık için ölçülen değerleri sağlayan değişik çıkılşar pek çok işlem veya kontrol sistemi için neredeyse evrensel bir bağlantı sağlar.
Seçim tablosu

Yağ kalitesi izleme sistemleri

Yağ kalitesi izleme sistemleriYağlayıcılar ve yağlarda çok yüksek su içeriğinin erken tespit edilebilmesi için ortamdaki bağıl nemi sürekli olarak izlemeye yarayan bir sensördür.
Sensör yağ içindeki bağıl nemi kapasitif bir ölçüm elemanı yoluyla 0...%100 aralığında ölçer. Bağıl nemin yanı sıra, aynı zamanda sensör ortam sıcaklığını analog sinyal olarak verir.

Seçim tablosu