Endüstriyel haberleşme

AS-i arayüzü kontrolörleri / ağ geçitleri

AS-i arayüzü kontrolörleri / ağ geçitleriAS-i denetleyici ve ağ geçitlerinin AS-i master işlevi vardır ve bu nedenle AS-i ağlarının temel bir parçasıdır. Bu bileşenler genellikle bir kontrol kabininde bulunur ve veri iletişimi sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, farklı uygulamalar için uygunluk sağlar. Entegre CoDeSys ile programlanabilen PLC ayrıca AS-i denetleyicilerin ek veya bağımsız kontrol sistemi olarak kullanılabilmesini sağlar.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

AS-i arayüzü güç kaynakları / topraklama hatası monitörleri

AS-i arayüzü güç kaynakları / topraklama hatası monitörleriAS-i sistemi haberleşme ile AS-i modüllerin ve bağlı giriş ve (kısmen) çıkışların gerilim beslemesi için özel AS-i güç kaynağına ihtiyaç duyar. Bunlar endüstriyel ortamlarda, özellikle girişime duyarsız haberleşme için uygun olan topraklanmamış bir gerilim sağlar. Toprak hatası izleme sayesinde kurulumda topraklama sorunları izlenebilir.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

AS-i arayüzü I / O modülleri

AS-i arayüzü I / O modülleriI/O modülleri dijital ve analog giriş ve çıkışların bağlantısı için AS-i arabiriminin merkezi olmayan giriş ve çıkış modülleridir. Çeşitli uygulamalarda koruma, dayanıklılık ve kullanılan malzemeler açısından I/O modülleri için farklı gereksinimleri vardır. Ürün yelpazesi PCB çözümler, kontrol kabini modülleri ve koruma sınıfı IP69K olan I/O modülleri kapsamaktadır.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

Pnömatik için AS-i arayüzlü AirBox

Pnömatik için AS-i arayüzlü AirBoxAS-i AirBox dijital geribildirim girişlerini tamamlanmaktadır, kompakt pnömatik valfleri vardır. ClassicLine gövdeye yerleştirilmişlerdir ve yer ve montaj açısından uyumludurlar. AS-i bağlantısı yaygın kullanılan yassı kablo veya yuvarlak kablo alt parçaları üzerinden yapılmaktadır. 3/2-yollu, 4/2-yollu, 5/2-yollu ve 5/3-yollu valfleri mevcuttur.
Ürün seçimiSeçim tablosu

AS-i arayüzlü sensörler

AS-i arayüzlü sensörlerAkıllı AS-i sensörlerinde 'bus' ağ bağlantısı bütünleşiktir. Sarı kabloya doğrudan bağlanabilirler. Sensör verisinin yanında AS arayüzü üzerinden ileriye dönük tespitsel veri alınabilir ve bu düşük bedelle değerlendirilmek üzere iletilebilir.
Ürün seçimiSeçim tablosu

Vana ve vana aktüatörler için AS-i arayüz aygıtları

Vana ve vana aktüatörler için AS-i arayüz aygıtlarıPnömatik (havalı) çeyrek dönüşlü harekete geçiriciler (actuator) için vana kontrolleri çoğu çeyrek dönüşlü aktüatörlere standart mekanik arayüzle doğrudan yerleştirilebilir. Durum geribildirimi için iki indüktif sensör (metale duyarlı algılayıcı), pilot vana için bir ya da iki çıkış, ve AS-i 'slave' içermektedir.
Seçim tablosu

AS-i arayüzü genişletme

AS-i arayüzü genişletmeAS-i kablolarını uzatmak için çeşitli yollar vardır. Belirtilmiş yüz metre olağan üstü durumlarda altıyüz metreye kadar uzatılabilir.
Ürün seçimiSeçim tablosu

İş Güvenliği için AS-i arayüzü

İş Güvenliği için AS-i arayüzüSofistike AS-i teknolojisi ve genişletilmiş tanı olanakları yüksek güvenilirlik ve makine çalışma süresi sağlar. "Safety at Work" AS-Interface'in güvenlikle ilgili bileşenlerinin uzantısıdır. EN ISO 13849-1 (IEC 61508 / SIL 3) Performance Level e'ye kadar güvenlik bileşenleri AS-i'ye bağlanabilir.
Ürün seçimiSeçim tablosu

Fieldbus bileşenleri

Fieldbus bileşenleriifm AS-i ağ geçitleri Profibus, Profinet, Ethernet/ IP, DeviceNet, EtherCAT ve CANopen gibi endüstriyel ağ sistemleri için çözümler sunar. Ağ geçitleri endüstriyel ağ sisteminin bağımlı birimi (slave) gibi işlev görür ve AS-I arayüzü bilgi otoyolu için akıllı bir besleme hattı olarak kullanılır.
Seçim tablosu

IO-Link bileşenleri

IO-Link bileşenleriIO-Link üreticiden ve saha haberleşme sisteminden bağımsız, bir kontrol sistemi ile sensör ve tahrik elemanı gibi IO-Link uyumlu cihazlar arasında kullanıcı I/O verileri ve parametre veri alışverişi yapan, teşhis yetenekleride olabilen bir standarttır. AS-I arayüzü / IO-Link ağ geçidi IO-Link işlevselliğinin AS-I arayüzünde kullanımını sağlar.
Seçim tablosuSistem tanımı - IO-Link bileşenleriYeni Ürünler