Güvenlik teknolojisi

Arıza emniyetli indüktif sensörler

Arıza emniyetli indüktif sensörlerBurada özel bir karşılık gerektirmeyen kapı, paslanmaz çelik veya demir hedefler ile doğrudan anahtarlayan ilk elektronik arıza-emniyetli sensörleri bulacaksınız. Bunlar aşınmasızdır ve kapının uzun süre kullanımdan sonra oluşan montaj toleranslarından büyük ölçüde bağımsızdır.
Seçim tablosu

Güvenlik ışık perdeleri

Güvenlik ışık perdeleriHaraketli makina parçalarının insanlar ve eşyalara karşı tehlike oluşturduğu durumlarda, güvenlik perdeleri ve güvenlik ızgaraları kullanılır. Koruyucu ekipman makinayı durdurmayla sonuçlanacak anahtarlama çıkışını sağlar.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

Güvenlik ışık ızgaraları

Güvenlik ışık ızgaralarıHaraketli makina parçalarının insanlar ve eşyalara karşı tehlike oluşturduğu durumlarda, güvenlik perdeleri ve güvenlik ızgaraları kullanılır. Koruyucu ekipman makinayı durdurmayla sonuçlanacak anahtarlama çıkışını sağlar.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler

Güvenlik röleleri

Güvenlik röleleriÇok fonksiyonlu avantajı ile yanınızda: Güvenlik röleleri güvenlik perdeleri, arıza emniyetli indüktif sensörler veya diğer temassız korumalar için çeşitli bağlantı seçenekleri sunar. SIL 3 (IEC 61508) ile en yüksek gereksinimi karşılamaktadır. "İzleme" veya "otomatik çalıştırma" ve harici kısma sayısız işlevlerinden sadece bazılarıdır.
Seçim tablosu

Güvenlik kontrolörleri

Güvenlik kontrolörleriEN 13849, PL d ve IEC 63061 e uygun güvenlik ile ilgili uygulamalar için kullanılan kontrolörlere, SIL cl2 "güvenlik kontrolörleri" denir. Cihazlara donanım ve yazılım için özel test rutinleri uygulanmaktadır. Donanım, işletim sistemi yazılımı ve programlama araçları sertifikaları makineye onay almak için proje mühendisinin işlerini kolaylaştırır.
Seçim tablosu

İş Güvenliği için AS-i arayüzü

İş Güvenliği için AS-i arayüzüSofistike AS-i teknolojisi ve genişletilmiş tanı olasılıkları yüksek güvenilirlik ve makine çalışma zamanı sağlar. "Safety at Work" ("İş Güvenliği") emniyetle ilgili bileşenleri ile AS-arabiriminin uzantısıdır. Güvenlik bileşenleri EN 954-1 'e göre 4, IEC 61508 'e göre SIL 3 ve EN ISO 13849 - 1 / PL e 'ye kadar en yüksek kontrol kategorisine sahiptir ve AS-i 'ye bağlanabilir.
Ürün seçimiSeçim tablosuYeni Ürünler