Veriler

 

Ölçme ve denetleme -

Şirketin 1969 yılında kuruluşundan beri ifm electronic gmbh teknik prosesleri sürekli olarak hemen hemen her endüstri dalında optimum hale getirmiştir. ifm dünyada otomasyon endüstrisinin lider üreticilerinden birisidir.
  Satış gelişimi   Personel gelişimi   Patentler
 
70’ten fazla ülkede 5,500’den fazla çalışan, makina imalatı ve diğer endüstrilerde yaklaşık 100,000 müşteri için çözüm geliştirip satış yapmaktadır.

Ürün portföyü

ifm'nin güçlü yanlarından birisi, geniş ürün portföyü sayesinde sadece standard çözümler değil, endüstrilerin bireysel ihtiyaçları için özel çözümler de üretebilmesidir. Aile şirketin başarısı 1969 yılında, film teknolojisi temeline dayanan indüktif yaklaşım anahtarlarının icadıyla başladı. Günümüzde "efector" ticari adı, akışkan ve pozisyon sensörleri, nesne tanıma, teşhis ve tanımlama sistemleri ile eş anlamlıdır. “ecomat” markası ağ ve control sistemlerini ifade etmektedir.

Kalite, “Alman Menşei”

ifm, kurumsal merkezi Essen olan ikinci nesil bir aile şirketi olup, buna ilave olarak bir endüstri bölgesi olarak Almanya’ya yakından bağlı Lake Constance’daki Tettnang’da bir geliştirme ve üretim bölgesi vardır. Alman Menşei – 7,844 ifm ürününün %75’ı Almanya’da üretilmektedir. AR-GE'deki 600 den fazla çalışanın araştırma enstitüleri, üniversiteler ve genç şirketler ile yakın işbirliği ile alınmış yaklaşık 650 adet patent bulunmaktadır. 440 aktif patent / patent başvurularının yanı sıra, yarının gereksinimleri için yenilikçi ürün çözümleri mevcuttur. Bu yaklaşımlar sürekli yüksek kalite garantisi ve ürün yelpazesinin tamamı için yenilikçi güç sağlar.

ifm – size yakın

Dünya çapındaki 1,200 kişilik olağanüstü güçlü satış takımı başarılı konseptin tamamlayıcısıdır. Pazarın özel ihtiyaçlarını ve müşteriye özel karakteristikleri belirleyip her müşteriye bireysel teknik destek sunulur. Bu strateji, ifm ye orta ölçekli bir aile şirketinin esnekliği ile şirketler grubunun uluslararası ve yenilikçi gücünü sağlar. 2015 yılında ifm, 720 milyon € ciro yapmayı başardı.