Síťové zdroje / příslušenství

Zdroje

ZdrojeSpínané zdroje AS-i jsou potřebnou a funkčně důležitou součástí sítě AS-i. Tyto zdroje vytváří regulované stejnosměrné výstupní napětí 29,5 až 31,6 V, podle specifikací AS-i. Všechny síťové zdroje splňují požadavky PELV norem EN 50178 a EN 60204.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

Základní montážní příslušenství

Základní montážní příslušenstvíSprávná montáž senzorů je nakonec rozhodující pro funkci stroje.
ifm electronic nabízí úplný sortiment upevňovacího příslušenství, které umožňuje jednoduchou a bezpečnou montáž.
Vedle jednotlivých komponent jako jsou upevňovací úhelníky, matice a upevňovací spony se o cenově výhodné, pružné a rychlé řešení montáže postará k tomuto účelu přizpůsobená montážní sada.
Přehled výrobků

Flexibilní montážní systém

Flexibilní montážní systémifm nabízí kompletní systém komponent, sestávajících ze snadno použitelných montážních souborů, které Vám usnadní montáž senzorů a reflektorů.
Způsob upevnění spočívá v použití sponového válce, který umožňuje provést utažením pouze jednoho jediného šroubu nastavení a bezpečné upevnění senzoru do libovolného směru ve všech prostorových osách.
Zatímco jsou použité montážní prvky senzoru závislé od tvaru, mohou být sponové válce montovány na tři různé druhy: na kruhový profil, a na svorníkový profil a na plochy a na a na průmyslově běžné hliníkový profily.
VyhledávačPřehled výrobků

Příslušenství pro optické senzory

Příslušenství pro optické senzoryPráve u optických senzorů je kvalita upevnění a použité příslušenství velmi důležitá pro spolehlivost celého systému.
Vedle vhodných reflektorů, upevňovacích úhelníků a montážních sad, clonek a čoček, naleznete zde také vhodné vláknové optiky a speciální držáky.
Přehled výrobků

Příslušenství pro magnetické senzory

Příslušenství pro magnetické senzoryifm nabízí mimo montážního příslušenství "na míru" i široké spektrum magnetů.
Přehled výrobků

Příslušenství pro ventilové senzory

Příslušenství pro ventilové senzoryifm nabízí na míru ušitá příslušenství pro přizpůsobení senzorů pro válce na různé typy pneumatických válců.
Přehled výrobků

Příslušenství pro ventilové senzory

Příslušenství pro ventilové senzoryPro spínače válců a ventilové senzory nabízí ifm electronic vedle vhodných montážních řešení také speciální příslušenství pro bezpečný provoz bez opotřebení.
Tlumící magnety a spínací vačky (disky PUCK) jsou vůči senzorům optimálně přizpůsobeny a nabízí vysokou úroveň spolehlivosti a provozní bezpečnosti.
Přehled výrobků

Příslušenství pro AS-i sběrnici

Příslušenství pro AS-i sběrniciRozsáhlé příslušenství pro uvádění do provozu, diagnostika a elektrická instalace, zabezpečují úspěch AS-interface.
Mnohostrannost spodních dílů EMS dovoluje použití plochý kabel AS-i, stíněnéný nebo nestíněný kabel kruhového průřezu. K dispozici jsou odbočky z plochého kabelu pro cenově výhodné rozvádění sběrnice, a rovněž pro rychlé připojení přísrtojů s kabelem kruhového průřezu, nebo s konektorovou zástrčkou M12. Softwarová literatura a tester eAS-i pro rozpoznání a dokumentaci porušených datových telegramů, uzakončují program.
Přehled výrobků

Příslušenství pro řídící systémy

Příslušenství pro řídící systémyMonážní materiál a pomocné prostředky pro řídicí systém ecomatmobile.
Přehled výrobků

Příslušenství pro identifikační systémy

Příslušenství pro identifikační systémyID-Tags pro ifm-RFID systémy. Široké spektrum provedení pro široké spektrum aplikací.
Přehled výrobků

Různé

RůznéMatice, uzavírající kryty, montážní podstavce, popisové destičky a jiné součástí, které je možno obdržet zvlášť, naleznete zde.
Přehled výrobků