Řídící systém pro mobilní stroje

Základní řídící systém - ecomatMobile Basic

Základní řídící systém - ecomatMobile BasicŘídící systém ecomatmobile Basic je proveden jako modulární systém s jednoduchou montáží, obsluhou a optimální cenou. Vedle čistých řídících funkcí nabízí také řešení drátových propojení a zabezpečení. Grafický vizualizační modul navíc k tomu umožňuje signalizaci systémových hlášení a jednoduchých zobrazovacích nástrojů.
Přehled výrobků

Řízení pro mobilní stroje

Řízení pro mobilní strojeZákladna řídicího systému ecomatmobile: výkonová schopnost generace přístrojů Controller;
volná programovatelnost a mnohostranné možnosti konfigurace umožňují použití v nejrůznějších aplikacích.
Přehled výrobkůNovinky

I/O moduly

I/O modulyDecentrální moduly I/O pro použití ve sběrnicových systémech CANopen. Podstatné snížení nároků na kabeláž, protože přístroje jsou montovány právě tam, kde se nachází signály.
Flexibilní konfigurace vstupů / výstupů umožňuje univerzální použití a snižuje náklady pro udržování skladů.
Přehled výrobků

Komunikační moduly / displeje

Komunikační moduly / displejeDialogové přístroje se vyznačují grafickými displeji, volným programováním podle IEC 61131 a množstvím různých rozhraní.
Komfortní uživatelská rozhraní pro servis a obsluhu strojů - to jsou dialogové přístroje řídicího systému ecomatmobile.
Přehled výrobků

Kamerové systémy

Kamerové systémyTéměř ve všech pracovních strojích jsou dnes používány displeje k zobrazení informací o chodu stroje. Při tom je současně monitorováno pracovní pole kamerovými systémy, v tomto případě analogovou kamerou O2M. Její robustní korpus je vhodný právě pro nasazení v extrémních podmínkách.
Přehled výrobků

Diagnostické a servisní přístroje

Diagnostické a servisní přístrojeZískávání diagnostických dat - to je báze pro výkonný a cenově příznivý koncept dálkového hlídání a monitorování.
Snižování servisních nákladů a zkracování prostojů jsou podstatnými předmostmi této moderní technologie.
Přehled výrobků

Převodníky signálu

Převodníky signáluŘešení problémů speciálních a zvláštních případů. Převodníky signálů pro přizpůsobení signálů senzorů a signálů akčních členů ke vstupům a výstupům řídících modulů nebo modulů CANopen.
Přehled výrobků

Senzory

SenzoryOd CAN-Bus provozuschopné sběrnice nebo analogového senzoru pro detekci náklonu, přes induktivní přibližovací spínače až po mobilního provozu schopné tlakové spínače.
Senzory systému ecomatmobile jsou v mobilním stroji, z provozního hlediska bezpečné i za extrémně obtížných provozních podmínek.
Přehled výrobků