Systémy pro prediktivní údržbu

Systémy pro hlídání vibrací

Systémy pro hlídání vibracíefector octavis představuje jednoduše implementovatelný systém pro hlídání vibrací, který snímá data vibrací a automaticky zprostředkovává diagnostiku strojů. Stav stroje je předáván do řídicích kontrolérů PLC nebo do systémů SCADA. Základní požadavky moderního hlídání strojů jsou splněny: kompatibilita, modularita a přenositelná konfigurace.
Přehled výrobkůNovinky

Senzory pro kontrolu tlakového vzduchu

Senzory pro kontrolu tlakového vzduchuefector metris slouží k měření spotřeby tlakového vzduchu. Vysoká měřící dynamika, přesnost a rychlá doba odezvy umožňuje široké spektrum použití, od měření úniku vzduchu, po standardní měření spotřeby. Rozličné možnosti výstupních hodnot proudění i teploty umožňují univerzální připojení na procesní či řídící jednotky.
Přehled výrobků

Senzory pro kontrolu spotřeby vody

Senzory pro kontrolu spotřeby vodySnahy o snížení spotřeby vody předpokládají znalost aktuální spotřeby. Měřící systémy, jako jsou magneticko-induktivní nebo ultrazvukové senzory proudění lze použít díky jejich kompaktnímu provedení také v aplikacích jako jsou okruhy s pitnou vodou. Použití v přívodu pitné vody je zajištěno pomocí schválených materiálů. Různé možnosti výstupů naměřených hodnot pro proudění a teplotu umožňují téměř univerzální připojení na výrobní nebo řídící zařízení.
Přehled výrobků

Senzory pro měření kvality oleje

Senzory pro měření kvality olejePro včasné rozpoznání vysokého podílu vody v mazacích kapalinách a olejích je vhodné průběžně sledovat relativní vlhkost v médiích prostřednictvím senzoru.
Senzor měří relativní vhlkost oleje pomocí kapacitního měřícího prvku v rozsahu 0...100 %. Kromě relativní vhlkosti udává senzor i teplotu média jako analogový signál.
Přehled výrobkůNovinky