Průmyslové řídící systémy

AS-i sběrnice kontrolery / gateway

AS-i sběrnice kontrolery / gatewayAS-i Controllery a gateway fungují jako mastery, a jsou proto nezbytnou základní součástí AS-i sítí. Tyto komponenty jsou obvykle v rozvaděči a zajišťují datovou komunikaci. Široký sortiment produktů poskytuje vhodné výrobky pro nejrůznější aplikace. Integrované, programovatelné prostředí CoDeSys ve spojení s PLC umožňuje, že AS-i mastery mohou být použity také jako doplňkový nebo nezávislý řídící systém (PLC).
VyhledávačPřehled výrobků

AS-i sběrnice napájecí zdroje / hlídače zemních zkratů

AS-i sběrnice napájecí zdroje / hlídače zemních zkratůAS-i potřebuje pro komunikaci a zajištění napájení AS-i modulů a částečně pro připojené vstupy a výstupy speciální AS-i zdroje. Ty dodávají neuzemněné napětí, které je vhodné především pro komunikaci odolnou proti rušení, zejména v průmyslovém prostředí. Pomocí kontrolních monitorů může být instalace sledována na problémy s uzemněním.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

AS-i sběrnice I/O moduly

AS-i sběrnice I/O modulyI/O moduly jsou decentralizované vstupní a výstupní moduly AS-Interface pro připojení Vašich digitálních a analogových vstupů a výstupů. Různé aplikace mají také různé požadavky na I/O moduly; ohledně krytí, odolnosti a použitých materiálů. Sortiment výrobků zahrnuje řešení od základních desek přes moduly skříňových rozvaděčů až po a I/O moduly s krytím IP 69K.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

AS-Interface AirBoxy pro pneumatické systémy

AS-Interface AirBoxy pro pneumatické systémyAS-i AirBoxy jsou kompaktní pneumatické ventily, rozšířené o digitální vstupy se zpětnou vazbou. Jsou integrovány do pouzdra ClassicLine a jsou kompatibilní pokud jde o místo a montáž. AS-i připojení se provádí plochým kabelem pomocí prořezávacího konektoru nebo standardním kabelem a PG průchodkami. K dispozici jsou 3/2-, 4/2-, 5/2- a 5/3-cestné ventily.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

AS-Interface senzory

AS-Interface senzoryInteligentní senzory AS-i mají sběrnicové zapojení integrováno přímo v sobě. Díky tomu mohou být napojeny přímo na žlutý kabel. Sběrnicovým rozhraním AS-i mohou být výhodně přenášeny a vyhodnocovány vedle čistých senzorových informací, také další diagnostická data.
VyhledávačPřehled výrobků

AS-Interface pro ventily a spínací vačky

AS-Interface pro ventily a spínací vačkyOvládání ventilů pro pneumatické otočné pohony mohou být upevněna pomocí standardizovaných mechanických propojení přímo na většině otočných/kyvných pohonů. Sestávají ze dvou induktivních senzorů pro hlášení poloh, jednoho nebo dvou výstupů pro řízení pilotního ventilu a jednoho AS-i slave modulu.
Přehled výrobků

AS-Interface prodloužení vedení

AS-Interface prodloužení vedeníExistují různé možnosti prodloužení vedení AS-i. Specifikovaných 100 m je možno v extrémním případě prodloužit až na 1000 metrů.
VyhledávačPřehled výrobků

AS-Interface Safety at Work

AS-Interface Safety at WorkDie ausgereifte AS-i Technologie und die erweiterten Diagnosemöglichkeiten bieten hohe Zuverlässigkeit und Anlagenverfügbarkeit. „Safety at Work“ ist die Erweiterung des AS-Interface um sicherheitsgerichtete Komponenten. Sicherheitskomponenten bis zum Performance Level e nach EN ISO 13849-1 (IEC 61508 / SIL 3) lassen sich an AS-i anschließen.
VyhledávačPřehled výrobků

Fieldbus komponenty

Fieldbus komponentyifm nabízí pomocí AS-i gateways (bran) řešení pro sběrnice jako Profibus, Profinet, Ethernet/ IP, DeviceNet, Ethercat a CANopen. Brány pracují jako slave pro sběrnici a používají AS-Interface jako inteligentní podavač pro informační dálnici.
Přehled výrobků

IO-Link komponenty

IO-Link komponentyIO-Link je standard nezávislý na výrobci nebo typu field-bus systému, který umožňuje výměnu vstupních/výstupních hondot nebo parametrozačních hodnot, mezi řídícím systémem a IO-Link sensory. Patří sem např diagnostické sensory aktuátory.
AS-Interface / IO-Link rozhraní umožňuje použití IO-Link nebo AS-Interface sensorů.
Přehled výrobkůNovinky