Bezpečnostní technika

Bezpečnostní induktivní senzory

Bezpečnostní induktivní senzoryZde naleznete první elektronické bezpečnostní senzory, které nepotřebují žádný speciální protikus, ale spínají přímo na dveře nebo na kovový terč z oceli VA nebo ST37. Tyto senzory pracují bez opotřebení a jsou mimořádně nezávislé na montážních tolerancích i po dlouhodobém užívání dveří.
Přehled výrobkůNovinky

Bezpečnostní světelné závěsy

Bezpečnostní světelné závěsyBezpečnostní světelné závěsy nebo bezpečnostní světelné mříže se používají všude tam, kde se vyskytují pohybující se částí strojů a existuje tam nebezpečí úrazů osob a poškození materiálu.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

Bezpečnostní světelné mříže

Bezpečnostní světelné mřížeBezpečnostní světelné závěsy nebo bezpečnostní světelné mříže se používají všude tam, kde se vyskytují pohybující se částí strojů a existuje tam nebezpečí úrazů osob a poškození materiálu.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky

Bezpečnostní relé

Bezpečnostní reléMultifunkční, s výhodou na Vaší straně: Bezpečnostní relé nabízejí různé možnosti připojení pro bezpečnostní světelné závěsy, induktivní bezpečnostní senzory nebo jiná, bezkontaktní ochranná zařízení. Splňují nejvyšší požadavky dle SIL 3 (IEC 61508). "Monitorování" nebo "automatické spouštění", stejně tak jako vnější utlumení jsou jen některé z mnoha funkcí.
Přehled výrobků

Bezpečnostní kontrolery

Bezpečnostní kontroleryPod pojmem "bezpečnostní technika" jsou označena řídící zařízení pro bezpečnostní aplikace podle norem EN 13849, PL d a IEC 62061, SIL cl2. V těchto zařízeních jsou realizovány speciální postupy pro kontrolu hardwaru a softwaru. Vystavená osvědčení o hardwaru, operačním systému a programovacích nástrojích usnadňují projektantům schválení a uvedení jejich strojů do provozu.
Přehled výrobků

AS-Interface Safety at Work

AS-Interface Safety at WorkTechnicky vyspělá AS-i technologie a zdokonalené diagnostické možnosti nabízejí vysokou spolehlivost a disponibilitu zařízení. "Safety at Work" rozšiřuje AS-interface o bezpečnostně orientované komponenty. K AS-i lze připojit bezpečnostní komponenty až do kategorie 4 dle EN 954-1, SIL 3 podle IEC 61508 a EN ISO 13849 - 1 / PL.
VyhledávačPřehled výrobkůNovinky