Průmyslové vidění

Kamerové senzory

Kamerové senzorySamostatná jednotka s integrovaným osvětlením a vyhodnocením v jednom robustním průmyslově vhodném pouzdře. Elektrické oko pro kontrolu přítomnosti, úplnosti, polohy a kvality a rovněž pro třídící úlohy.
Přehled výrobků

3D senzory

3D senzoryefector pmd 3d je první průmyslový 3D senzor, který v jednom okamžiku vyhodnocuje objekty ve třech rozměrech. Každý pixel této čipové matice vyhodnocuje vzdálenost k objektu. Obraz objektu na čipové matici a příslušné hodnoty vzdálenosti odpovídají 3D obrazu. Integrované vyhodnocení umožňuje detailní posouzení objektu nebo scény pomocí objemu, vzdálenosti nebo hladiny naplnění ve třech rozměrech.
Přehled výrobkůNovinky

3D kamery

3D kameryKamera pmd 3d detekuje prostor a objekty v prostoru před sebou. Na rozdíl od laserových scanerů nemá žádné pohyblivé části a je tedy subtilní a nedochází k mechanickému opotřebení. Funkční princip je stejný jako u 3D senzoru. Mimo 3D-distančního obrázku zobrazuje kamera i obraz scény v šedé škále. S použitím specifického softwaru je možné kameru použít na nejrůznější aplikace.
Přehled výrobkůNovinky

Externí osvětlení

Externí osvětleníExtra ploché osvětlovací prvky, které osvětlují předmět od pozadí, vytváří přesnou siluetu. K dispozici jsou provedení s červeným nebo infračerveným světlem. Nepřetržitý provoz nebo pulzní režim s 4-násobnou intenzitou světla.
Přehled výrobků